Poznaj TEB Liceum

• TEB Liceum to cześć największej ogólnopolskiej sieci szkół, działającej już od 1994 r.
  • Znajdujemy się w 46 miastach, gdzie prowadzimy m.in.: technika, licea, szkoły policealne i medyczne oraz liczne kursy i szkolenia.
  • TEB LO to propozycja dla uczniów, którzy chcą się dobrze przygotować do matury i jednocześnie rozwijać swoje talenty i pasje.
  • Swoje zainteresowania uczniowie mogą rozwijać dzięki nauce w klasach o profilach: kosmetologicznym, kryminalistycznym, policyjnym, projektowania graficznego, wojskowym, medialnym, politechnicznym i ekonomicznym.
  • Nauka w klasach profilowanych pozwala przetestować, czy dana dziedzina jest tą, w której uczeń chciałby się dalej rozwijać. Absolwenci naszej szkoły łatwiej poradzą sobie na studiach związanych z daną specjalnością.
  • W naszych szkołach stosujemy innowacyjny system oceniania. Zamiast tradycyjnych ocen uczniowie zdobywają punkty, które dopiero na koniec semestru przeliczane są na stopnie, a wrzesień jest miesiącem bez oceniania.
  • W TEB LO ważne jest, aby uczniowie tworzyli silną i bezpieczną społeczność.
  • Dbamy o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę w szkole, a rywalizacja zastąpiona jest współpracą.
  • Zapewniamy komfortowe warunki nauki. Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i oprogramowania.
  • Naukę w wybranych klasach prowadzimy we współpracy z partnerami, takimi jak: Inglot, Microsoft, More Bananas.
  • Organizujemy ciekawe wycieczki, imprezy, dodatkowe kursy i bezpłatne zajęcia dla uczniów klas maturalnych, wyjazdy integracyjne, wyjścia do kina i teatru, plenery fotograficzne, bierzemy udział w konkursach pozaszkolnych.
  • Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy potrafią w intersujący i angażujący sposób przekazać wiedzę i przygotować do matury.
  • Posiadamy pełne uprawnienia szkoły publicznej. Organizujemy egzaminy państwowe oraz wydajemy zaświadczenia i świadectwa na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.