Konferencja „Samouszkodzenia u Nastolatków. Psychoedukacja dla Rodziców“

Drodzy Rodzice!

W związku z licznymi przypadkami samookaleczeń i symptomów nastoletniej depresji wśród uczniów, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego TEB Edukacja w Bydgoszczy – Monika Szarowska oraz Dyrektor Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy – Rafał Leśniarek serdecznie zapraszają na ogólnodostępną Konferencję pod nazwą „Samouszkodzenia u Nastolatków. Psychoedukacja dla Rodziców“ objętą honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Warsztaty te są skierowane do Rodziców uczniów klas kontynuujących naukę, ale także dla Rodziców nowo przyjętych uczniów klas pierwszych. Każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie całkowicie anonimowo lub na forum, jesteśmy otwarci na dyskusje, która może prowadzić do konstruktywnych przemyśleń.

Konferencja odbędzie się 19 września 2024 r. o godz. 16:30 w siedzibie szkół TEB Edukacja ul. Dworcowa 71, 85-009 Bydgoszcz. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze mailowe zgłoszenie swojej obecności na adres: karolina.berenda@teb-edukacja.pl. W przypadku, gdyby woleli Państwo pozostać anonimowi- zapraszamy na konferencję bez wcześniejszego zgłoszenia obecności.